Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze samochodów w zakresie ogumienia. Od samego początku świadczymy usługi związane z wulkanizacją, wymianą i przechowywaniem opon, prostowaniem felg aluminiowych i stalowych oraz ekspresowymi naprawami uszkodzeń opon.

Oferujemy opony czołowych producentów w niezwykle korzystnych cenach.

Sprzedaż opon

Opony do samochodów osobowych

Opony do samochodów osobowych

Opony letnie, zimowe? Betsson Online Kasyno na http://www.magicznechusteczki.pl/. W naszym asortymecie opon osobowych zawsze znajdziemy propozycje skierowaną nawet dla najbardziej wymagających kierowców.. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu lub kontaktu z biurem obsługi klienta.


Opony do samochodów terenowych i SUVów

Opony do samochodów terenowych i SUV

Oferowane przez nas opony terenowe wyróżniają doskonałe parametry jezdne, trwałość oraz solidność wykonania. Proponujemy Państwu opony terenowe  znanych i cenionych firm, m.in. Michelin, Kleber,  Goodyear czy Bridgestone.


Opony do samochodów dostawczych i kamperów

Opony do samochodów dostawczych i kamperów

Oferujemy opony letnie oraz opony zimowe, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo prowadzenia samochodów dostawczych w każdych warunkach. Oferujemy opony firm specjalizujących się w tej dziedzinie, m.in.: Continental, Bridgestone, Michelin czy Goodyear.


Usługi oponiarskie

Wymiana opon

Serwis ogumienia - naprawa i wymiana opon

Każdy odpowiedzialny kierowca, który dba o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich oraz innych uczestników ruchu drogowego, musi pamiętać o wymianie opon - ze względu na sezon - na letnie bądź zimowe


Pompowanie kół azotem

Pompowanie kół azotem

Wypełnienie kół azotem niesie ze sobą szereg korzyści, m.in.: utrzymuje ciśnienie w oponach 3x razy dłużej niż powietrze, zmniejsza zużycie paliwa nawet do 3%, przedłuża żywotność opony, spowalnia proces starzenia się opony i wiele innych.


Przechowywanie opon

Przechowywanie opon

Zmiana opon w zależności od sezonu to w naszych warunkach klimatycznych konieczność. Komplet, który nie jest używany, można przechować w naszym magazynie