Serwis samochodowy Auto-Beskidy oferuje usługi warsztatowe zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych bądź pojazdów terenowych. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, aby usterki w Państwa samochodzie zostały szybko i solidnie naprawione.

Sprzedaż i wymiana oleju

Oferujemy szeroką gamę olejów do każdego rodzaju silnika: benzynowego, wysokoprężnego czy też napędzanego gazem LPG. Służymy prefesjonalną pomocą w doborze odpowiedniego rodzaju oleju do pojazdów. Kierujemy się przy tym nie tylko zaleceniami producentów silników, ale również własnym, wieloletnim doświadczeniem.


Hamulce

Z całą pewnością to jeden z najważniejszych elementów naszego pojazdu, najważniejszych z naszego - czyli kierowców - punktu widzenia. Nasi mechanicy to również znakomici kierowcy i zdają sobie z tego sprawę - dlatego żaden z pojazdów serwisowanych w naszym warsztacie nie opuści go przed wcześniejszymi oględzianami elementów odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej drogi hamowania.


Zbieżność, geometria kół

Uczucie ściągania pojazdu na boki, nierówne zużycie opon, zwiększone zużycie paliwa, drganie kierownicy oraz ogólny dyskomfort prowadzenia auta to tylko kilka z licznych oznak nieprawidłowej geometrii kół. Nasz auto serwis wyposażony został w odpowiednie, profesjonalne urzadzenia do ustawiania geometrii kół.


Klimatyzacja

Wiemy, iż prawidłowo wykonana usługa optymalizuje zużycie paliwa, a co za tym idzie - pozwala oszczędzać pieniądze oraz korzystnie wpływa na wzrost komfortu podróży.


Akumulatory

Nasi pracownicy pomogą każdemu klientowi wybrać najlepszy dla niego produkt i zaproponują atrakcyjną ofertę cenową.