mobile 0<x<=767 container width: 100%;
tablet 768<x<991
container width: 970px;
monitor 992<x<1199 container width: 1170px;
duzy monitor 1200<x

 

INFORMACJA

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21 czerwca (piątek)

serwis Euromaster w Jaworzu będzie nieczynny.

Przepraszamy i życzymy udanego wypoczynku.

 

 

Serwis olejowy

Odpowiednio dobrany olej silnikowy zapewnia właściwe smarowanie jednostki napędowej i przedłuża jego żywotność. Istotne znaczenie ma przestrzeganie zasad regularnej wymiany oleju, zależnie od przebiegu pojazdu, nie rzadziej jednak niż raz na sezon, zgodnie z zaleceniami producenta. Powszechną zasadą jest połączenie wymiany oleju z wymianą filtra, gdyż kombinacja „nowy olej  - stary filtr grozi poważnym uszkodzeniem silnika.

Auto-Beskidy serwisy EUROMASTER w Jaworzu proponuje pełną gamę olejów silnikowych (oleje mineralne, półsyntentyczne i syntetyczne). Zużyty olej jest utylizowany zgodnie z zasadami ochrony środowiska naturalnego.

Nasi serwisanci bezpłatnie sprawdzają poziom oleju w Państwa samochodach. W razie potrzeby zaproponują uzupełnienie oleju i wymianę filtra olejowego. Eksploatacja silnika z dobrym olejem silnikowym przedłuża żywotność silnika i poprawia jego charakterystykę pracy.

 

Czy wiesz że:

Auto-Beskidy serwis Euromaster w Jaworzu - oferuje również w sprzedaży felgi aluminiowe Bielsko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

REKLAMA:

Być mioże zainteresuje Cię również strona, na której znajdziesz m.in.: plisy okienne

wykonanie: Webbeskid