mobile 0<x<=767 container width: 100%;
tablet 768<x<991
container width: 970px;
monitor 992<x<1199 container width: 1170px;
duzy monitor 1200<x

 

INFORMACJA

 

W okresie wakacyjnym serwis Euromaster w Jaworzu

w soboty będzie nieczynny

 

 

O firmie

Auto Serwis Euromaster w Jaworzu koło Bielska-Białej jest firmą istniejącą od roku 1992. Pierwotna nazwa firmy to Auto Serwis Piotr Suchy. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność jako dwuosobowa firma zajmująca się montażem oraz sprzedażą ogumienia do samochodów osobowych. Ciągły rozwój firmy oraz inwestycje w sprzęt warsztatowy spowodował, iż firma od roku 1998 stała się autoryzowanym serwisem koncernu oponiarskiego Michelin, zatrudniając dodatkowych czterech pracowników.

 

 
 

 

Od roku 1998 firma poszerzyła zakres swoich usług o diagnostykę i naprawy bieżące samochodów osobowych, rozpoczęto także na szerszą skalę sprzedaż i dystrybucję opon do samochodów osobowych, 4x4 oraz dostawczych. Od roku 2004 Auto Serwis to wyłączny dystrybutor opon rajdowych marki Michelin na polskim rynku motoryzacyjnym. Od tego czasu firma systematycznie wyposaża i obsługuje wszystkie rajdy samochodowe zaliczane do Pucharu Polski.

 

W roku 2008 przedsiębiorstwo przystąpiło do europejskiej sieci serwisów Euromaster pod nazwą Auto Serwis Euromaster Jaworze. Dołączenie do sieci pozwoliło firmie wdrażać wyższe standardy obsługi, uczestniczyć w różnorodnych szkoleniach i dzielić się doświadczeniem z innymi serwisami z całej Europy. Obecnie w firmie jest zatrudnionych dwunastu pracowników. Działalność została także poszerzona o obsługę pojazdów największych flot samochodowych w Polsce.

 

Od 2012 w naszej ofercie znalazły się produkty renomowanych firm takich jak  Thule i Taurus. W ofercie tej znajdują się:

 


oraz wiele innych.

 

 

Czy wiesz że:

Auto-Beskidy serwis Euromaster w Jaworzu - oferuje również w sprzedaży felgi aluminiowe Bielsko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

REKLAMA:

Polecamy również stronę, na której znajdziesz radca prawny Bielsko

wykonanie: Webbeskid