mobile 0<x<=767 container width: 100%;
tablet 768<x<991
container width: 970px;
monitor 992<x<1199 container width: 1170px;
duzy monitor 1200<x

 

INFORMACJA

 

W okresie wakacyjnym serwis Euromaster w Jaworzu

w soboty będzie nieczynny

 

 

Wypożyczalnia bagażników samochodowych

W odpowiedzi na coraz częstsze pytania od naszych klientów o możliwości wynajęcia bagażników z naszego serwisu, postanowiliśmy, że serwis Auto-Beskidy uruchomi nową usługę tj. "Wypożyczalnia bagażników samochodowych".

 

Nowa usługa skierowana jest nie tylko dla osób mało podróżujących, którym nie opłaca się kupować nowych bagażników, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcieliby mieć stały dostęp do wygodnego i nowoczesnego bagażnika samochodowego, ale nie mają go gdzie przechować.

 

Wynajęcie bagażnika samochodowego to tani i  przede wszystkim wygodny sposób na powiększenie ładowności swojego samochodu przed podróżą.

Wypożyczalnia bagażników samochodowych

Zalety wypożyczalni bagażników samochodowych

  • oszczędność czasu - przed zakupem bagażnika klient poświęca bardzo dużo czasu na wybranie odpowiedniego dla siebie bagażnika, natomiast w wypożyczalni wybór jest mniejszy, a zatem łatwiejszy. Ponadto w razie złego wyboru, zawsze można go zwrócić;
  • oszczędność miejsca - bagażnik montowany jest tylko na czas użytkowania, później nie przejmujesz się, gdzie go przechować i nie marnujesz miejsca w garażu;
  • oszczędność pieniędzy  - płacisz tylko za czas użytkowania bagażnika, a w przypadku np: zmiany samochodu nie musisz kupować nowego modelu - wypożyczasz inny
  • prestiż - wynajęcia bagażnika pozwala klientowi wybrać bardziej prestiżowy model i markę bagażnika, aniżeli miałby go kupić
  • bezpłatny montaż i demontaż - w ramach usługi bagażniki są montowane i demontowane w naszej wypożyczalni przez fachowców.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bagażników do wynajęcia oraz regulaminem wypożyczalni. W naszej wypożyczalni dostępne są bagażniki dachowe tzw. boxy dachowe oraz bagażniki rowerowe.

 

Czy wiesz że:

Auto-Beskidy serwis Euromaster w Jaworzu - oferuje również w sprzedaży alufelgi Bielsko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

REKLAMA:

Polecamy również stronę, na której znajdziesz rolety rzymskie

wykonanie: Webbeskid