mobile 0<x<=767 container width: 100%;
tablet 768<x<991
container width: 970px;
monitor 992<x<1199 container width: 1170px;
duzy monitor 1200<x

 

INFORMACJA

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21 czerwca (piątek)

serwis Euromaster w Jaworzu będzie nieczynny.

Przepraszamy i życzymy udanego wypoczynku.

 

 

Oferta wypożyczalni

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze bagażniki w naszej wypożyczalni, której asortyment ciągle się powiększa. Jeśli jednak nie znalazłeś w naszej ofercie bagażnika, którego szukasz to skontaktuj się z nami, a nasi doradcy na pewno znajdą coś co wzbudzi Twoje zainteresowanie.

 

Taurus Xtreme 2 - wypożyczalnia bagażników samochodowych

Taurus Xtreme 2

Xtreme II 450 to solidny i niezawodny box, który powiększy przestrzeń bagażową Twojego samochodu o 450 litrów. Pomieści do 5 par nart lub 4 deski snowboardowe, latem bez problemu przewieziesz w nim zestaw niezbędnych akcesoriów kempingowych.

oferta »

Taurus Altro 460 - wypożyczalnia bagażników samochodowych

Taurus Altro 460

Taurus Altro 460 to wysokiej jakości box dachowy o atrakcyjnej stylistyce i opływowej linii, powiększy przestrzeń bagażową Twojego samochodu o 460 litrów. Najbardziej uniwersalny w zastosowaniu, równie dobrze pomieści niezbędne wyposażenie letniego obozu kempingowego, jak i większość zimowego sprzętu sportowego.

oferta »

Thule Pacific 600 - wypożyczalnia bagażników samochodowych

Thule Pacific 600

THULE Pacific 600 to doskonałej jakości box dachowy do przewozu bagażu, który charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami aerodynamicznymi (obniżona podłoga, aerodynamiczna konstrukcja wieka), dużą pojemnością (310 litrów) oraz wygodnym montażem..

oferta »

Thule Xpress 970 - wypożyczalnia bagażnikó samochodowych

Thule Xpress 970 na 2 rowery

Bagażnik rowerowy Thule Xpress 970 to jedyny bagażnik nożycowy o parametrach zgodnych z normami ISO. Charakteryzują go: miękkie i solidne uchwyty ramy,  taśma i odblaski poprawiającei poziom bezpieczeństwa

 

oferta »

 

Czy wiesz że:

Auto-Beskidy serwis Euromaster w Jaworzu - oferuje również w sprzedaży alufelgi Bielsko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

REKLAMA:

Polecamy również stronę, na której znajdziesz kancelaria prawna Bielsko

wykonanie: Webbeskid