43-384 Jaworze ul. Cieszyńska 364 B

Szybki kontakt

Jesteśmu do Państwa dyspozycji:

Pon.- Piątek:

Sobota:

8.00 - 17.00

8.00 - 13.00

Tel 1:

(33) 8-173-059

więcej w dziale kontakt »

Wypożyczalnia bagażników

NOWOŚĆ - skorzystaj z nowej usługi: wypożyczalnia bagażników samohodowych

To wygodny i zarazem tani sposób na powiększenie przestrzeni bagażowej Twojego samochodu w podróży.

Bagażniki dachowe

Auto - Beskidy S.C. jest certyfikowanym serwisem Michelin

Uzyskany tytułu Certyfikowany Serwis Michelin potwierdza wysoki poziom świadczonych przez nasz serwis usług. Te prestiżowe odznaczenie zawdzięczamy ciągłym i systematycznym szkoleniom naszego personelu.

Bagażniki samochodowe

Od stycznia 2012 roku nasza firma poszerzyła swoją ofertę o przydatne produkty, które ułatwiają przewożenie rowerów, nart i wielu innych sprzętów.

 

Nasza oferta obejmuje bagażniki dachowe, boxy oraz uchwyty

Bagażniki samochodowe bagażniki bazowe Jaworze Bielsko

Bagażniki bazowe

Na wstępie warto wspomnieć o istotnej kwestii - masz zamiar kupić bagażnik dachowy ? Nie zapomnij, że potrzebujesz też bagażnik bazowy! Bez niego montaż boxu samochodowego jest niemożliwy. Zapoznaj się z naszą ofertą bagażników bazowych.

więcej

Bagażniki dachowe, boxy samochodowe

Pozwalają powiększyć przestrzeń ładunkową Twojego samochodu. Gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Boxy dachowe posiadają doskonałe własności aerodynamiczne redukujące opór powietrza, hałas i wibracje.

więcej

Bagażniki rowerowe

Niezależnie od typu posiadanego auta w ofercie zawsze znajdzie się właściwe rozwiązanie. Rozwiązanie proste, bezpieczne i stylowe. Rowery można przewieźć za pomocą uchwytów montowanych na dachu auta, tylnej klapie lub bagażników na  haku holowniczym.

więcej

Uchwyty na sprzęt zimowy

Dzięki uchwytom narciarskim w łatwy i bezpieczny sposób dowieziesz swoje narty lub snowboard na stok. Uchwyty są łatwe w montażu i załadunku oraz nie zajmują wiele miejsca. Produkty sprawdzają się nawet w ciężkich zimowych warunkach.

więcej

 

Czy wiesz że:

Auto-Beskidy serwis Euromaster w Jaworzu - oferuje również w sprzedaży felgi aluminiowe Bielsko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

REKLAMA:

Polecamy również stronę, na której znajdziesz rolety wewnętrzne

Copyright © 2017 Auto-beskidy.pl

wykonanie: Webbeskid